ODKURZONE
RECENZJE
Mogę obiecać jedno, bo dziś to wcale nie jest oczywiste. Recenzuję wyłącznie te książki, które przeczytałem. Przez to zwykle moje recenzję pojawiają się jakiś czas po premierze…
Często wracam do starych tytułów. Wciąż znajduję takie, które warto zdjąć z półki i odkurzyć…
Nie znajdziecie w moich mediach negatywnych recenzji. Szkoda czasu na złe książki. Jeśli coś czytam to znaczy, że mnie wciągnęło. Dlatego je polecam!







